shadow
poniedziałek, 28 październik 2013 08:05

Projekt „BRing. Nauki społeczne dla gospodarki”

Napisał 

Dodatkowe informacje

 • Tytuł: Projekt „BRing. Nauki społeczne dla gospodarki”
 • Ogólna charakterystyka/ Opis narzędzia:

   

  Szanowni Państwo,
  Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera realizuje obecnie projekt „BRing. Nauki społeczne dla gospodarki” skierowany do naukowców reprezentujących szeroko pojmowane nauki społeczne.
   
  Co Państwu proponujemy?

  Projekt „BRing. Nauki społeczne dla gospodarki” obejmuje program szkoleniowy dotyczących praktycznych aspektów współpracy nauk społecznych z gospodarką oraz program płatnych staży (3000 zł miesięcznie) dla naukowców w podmiotach otoczenia gospodarczego (firmy, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne).
   
  Pierwsze szkolenie w Warszawie odbędzie się 15-16 listopada. Rekrutacja trwa do 5 listopada 2013.
   
  Czym ten projekt różni się od innych?
  Wiemy, że szeroko pojmowane nauki społeczne różnią się zasadniczo od nauk biologicznych czy inżynieryjnych. Dlatego na naszych szkoleniach nie będziemy zajmować się patentami i laboratoriami. Obiecujemy szkolenia dedykowane naukowcom z dziedzin społecznych z wykorzystaniem pracy metodą case studies (na polskich przypadkach współpracy nauk społecznych i gospodarki) i metodą projektów.
   
  Dlaczego warto skorzystać z oferty stażowej projektu?
  Staż to możliwość realnego sprawdzenia się na rynku. Polega na zrealizowaniu przez naukowca innowacyjnego projektu na rzecz wybranego podmiotu otoczenia gospodarczego. (I, II i III sektor). Wynagrodzenie dla naukowca wynosi 3000 zł brutto miesięcznie (łącznie 12 000 zł brutto).
   
  Dla kogo jest ten projekt?
  „BRing. Nauki społeczne dla gospodarki” skierowany jest do naukowców z szeroko pojmowanych dziedzin społecznych (m.in. socjologii, psychologii, pedagogiki, ekonomii, politologii) zatrudnionych w szkołach wyższych, instytutach badawczych i instytutach naukowych PAN.
   
  Więcej na: www.bepluser.pl

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 październik 2013 08:10