shadow

Artykuły

W tym miejscu udostępniamy artykuły naukowe związane z tematem pedagogiki specjalnej. Zapraszamy do współtworzenia z nami tej bazy. W tym celu prosimy kliknąć opcję Dodaj artykuł, następnie wypełnić formularz i zatwierdzić (wymagane jest wcześniejsze zarejestrowanie w serwisie). Dodana informacja będzie widoczna po zatwierdzeniu jej przez administratora strony.  Informacje można także przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Do bazy Artykułów można dodać tekst spełniający poniższe kryteria:
Złożony na Forum lub przesłany do redakcji Forum przez autora artykuł został stworzony samodzielnie. Jednocześnie z przesłaniem artykułu autor oświadcza, że tekst:
- nie narusza nikogo osobistych i majątkowych praw autorskich w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.) oraz dóbr osobistych chronionych prawem cywilnym,
- nie zawiera informacji i danych, które zostały uzyskane w sposób niedozwolony,
- nie był wcześniej publikowany, ani nie był przedmiotem procedury kwalifikującej do opublikowania w jakimkolwiek czasopiśmie.
W przypadku, gdy artykuł został stworzony przez więcej niż jednego autora, prosimy o przesłanie pisemnej, bezterminowej zgody pozostałych autorów na publikację tekstu na Forum Pedagogiki Specjalnej bez odpłatności na adres redakcji serwisu lub złożenie takiej zgody w siedzibie redakcji serwisu. W przypadku, kiedy artykuł był wcześniej publikowany, prosimy o przesłanie pisemnej, bezterminowej zgody wydawcy tekstu na jego publikację na Forum Pedagogiki Specjalnej bez odpłatności na adres redakcji serwisu lub złożenie takiej zgody w siedzibie redakcji serwisu (Akademia Pedagogiki Specjalnej, pokój 3517 lub 3507 w godz. 8:00-15:00).

Strona 1 z 2